O nas

Nieprzerwanie od 1957

Firma „Elementy Budowlane Radymno” Sp. z o.o. powstała we wrześniu 1994 roku. Wcześniej był to zakład wchodzący w skład Rzeszowskiego Przedsiębiorstwa Produkcji Elementów Budowlanych w Rzeszowie powstałego w 1957 roku.

Podstawowy profil produkcji spółki stanowią: betonowe prefabrykaty budowlane, produkcja betonu towarowego, oraz świadczenie usług sprzętowych.

Wyroby produkowane w naszej firmie wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami jak również zgodnie z uzgodnieniami z odbiorcą. Długoletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel, używanie tylko najwyższej jakości surowców, bieżące wykonywanie badań i kontrola wyrobów we własnym laboratorium pozwalają naszej firmie na wytworzenie produktów o najwyższej jakości.

Posiadane środki techniczne a w tym odpowiedniej klasy urządzeni, ciągi technologiczne, sprzęt itp.gwarantują produkcję wyrobów o powtarzalnych parametrach spełniających wymagania norm i dające satysfakcję klienta.

Na jakość naszych produktów ma wpływ nie tylko kontrola ostateczna, ale również czynniki zarówno przed jak i w trakcie produkcji, dlatego kontrola materiałów wejściowych a także bieżąca kontrola produkcji stanowią istotny punkt w procesie produkcji.

Realizacja Systemu Jakości oparta jest o rzetelne doradztwo i satysfakcję klienta, właściwie funkcjonowanie węzłów, a także terminowe i rzetelne wypełnianie zobowiązań.

Stale wzbogacana oferta naszych  wyrobów pozwala nam sprostać wymaganiom wszystkich naszych odbiorców.

Nasze wyrobu znajdują uznanie u odbiorców z całego regionu Podkarpacia jak również z Warszawy, Krakowa, Lublina, Radomia i innych miast Polski.

Dysponujemy dwoma węzałmi betoniarskimi o wydajności 30m2 betonu na godzinę każdy, wyposażonym w niezawodne urządzenia umożliwiające nieprzerwaną produkcję betonu przez cały rok. Zautomatyzowane dozowanie składników masy betonowe to gwarancja utrzymania jednorodności mieszanki w długim okresie.

Wyposażenie zakładu stanowią 4 suwnice o nośności 8T umiejscowione na hali produkcyjnej o wymiarach 60m x 40m, pozwala to na produkcję prefabrykatów przez cały rok. Dodatkowo na poligonach zewnętrznych pracują 3 suwnice o nośności 5T.

Produkcja prefabrykatów odbywa się na stołach wibracyjnych typu Żubr, oraz wibroprasach, formach indywidualnych wykonywanych przez własny dział mechaniczny.

Zakład posiada własny transport samochody, wywrotki, HDS, betonomieszarki, pompy do betonu.

Odbiorcy

Do grona naszych stałych odbiorców możemy zaliczyć takie firmy jak: PGNiG TECHNOLOGIE SA Krosno, Skanska, Strabag, Erbud, Besta Rzeszów, Hartbex Rzeszów, Inżynieria Rzeszów, Budmat Zamość, Lege Artis Zamość, Integral Rzeszów, Forma Zamość.

Gdzie nas szukać

Siedziba naszej firmy znajduje się w Radymnie przy ulicy Złota Góra 56, 1500 metrów na południe od drogi krajowej nr 4

Masz pytanie?

Rutrum ut volutpat scelerisque auctor ultrices lectus ultrices ullamcorper massa diam etiam amet a, nulla pulvinar sapien.